Сергій Смальчук. Літературний вечір.
31.10
Початок о 19:00
"ХРОНІЧНА ОСІНЬ" - нова поетична моновистава поета, актора і відомого журналіста Сергія Смальчука.

Вже перший перформанс якого, під назвою "МІЖ СПОГАДОМ, РЕАЛЬНІСТЮ І СНАМИ...", за участю відомої телеведучої і актриси Юлії Зорій зібрав масу схвальних відгуків представників культурної спільноти столиці.

Про вечір громадянської лірики "ЖИВИМ...", що відбувся у 2018 році в Парижі захопливо писала французька преса.

Поетична вистава "НЕ САМ/ПОДОРОЖНІ", створена в колаборації популярною актрисою Іриною Веренич-Островською, фронтменом гурту "МОТАНКА" Віктором Вербою (Жалніним) та режисеркою Антоніною Горіною-Готфрід зібрала аншлаг у престижному Київському "Довженко-Центрі"

"ХРОНІЧНА ОСІНЬ" - також не стане розчаруванням для поціновувачів поетичного слова і творчості цього автора. Бо це - про те, що всім однаково болить й лоскоче нерви. Вірші, що змусять пригадати і перше кохання освячене букетами опалого листя, й щоразу дужчий біль, змитий зі щік дощем, і німий крик - похований за вікнами чужих квартир колись рідних людей...

Хронічна осінь це - немов хвороба, втім... Не вирок. Бо завжди є надія - на порожній вулиці зустрітись поглядом із парою таких же, як і в тебе - часом вицвілих, втім досі спраглих до тепла і затишку очей.

Тексти та читання: Сергій Смальчук
Музика та живе виконання: Віталій Кобзар
Made on
Tilda